“Škoda” jaunais krosovers atklājas koncepta “Vision S” izskatā (+ foto)

Čehijas autobūve kompānija “Škoda” uz Ženēvas autoizstādi (no 3.03) vedīs krosovera “Vision S” konceptu, kas sniedz priekšstatu par 2017.gadā gaidāmo sērijveida modeli “Kodiak”.

4,70 m garais “Vision S” ir tikai nedaudz īsāks par mātesuzņēmuma “Volkswagen” ražoto “Touareg”. Tas nav pārsteigums, jo arī sērijveida modelis būs lielākais apvidus auto Škoda piedāvājumā, rangu tabulā nostājoties virs “Yeti.”

Zināms, ka “VisionS” sērijveida versija “Kodiak” tiks ražota uz “Volkswagen” MQB platformas un dalīs tehniku ar “VW Tiguan” septiņvietīgo modifikāciju. Čehu krosovers būs pieejams ar divām vai trīs sēdekļu rindām, bet motoru piedāvājumā būs 150 Zs benzīna turbo agregāts ar 1,4 litru tilpumu, kā arī divlitru motori ar 180 un 220 ZS. Dīzeļus pārstāvēs divi motori ar 2,0 litru darba tilpumu un 150 un 184 ZS jaudu. Vēlāk tiek solīta arī hibrīda modifikācija ar bateriju uzlādēšanas iespēju no mājas elektrotīkla.

Interesanti, ka augstāk minētā hibrīdiekārta debitēs jau pēc dažām nedēļām reizē ar pašu konceptu. Tās sastāvā iekļauts 1,4 litru 156 Zs (250 Nm) iekšdedzes  dzinējs, 54 ZS (220 Nm) elektromotors un sešu pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba, savukārt pie aizmugures ass stiprinās vēl viens elektromotors (116 ZS; 270 Nm), kas piedzen aizmugures riteņus.

Ražotājs norādījis, ka Ženēvas eksponāts 100 km/h var sasniegt 7,4 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 200 km/h. 50 km hibrīds var nobraukt elektriskā režīmā, savukārt vidējais degvielas patēriņš ir tikai 1,9 litri uz 100 km, kas atbilst CO2 izmešu daudzumam 45 grami uz 1 km. 

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.