“Lada Vesta Cross” universāla sērijveida versija tīmeklī (+ foto)

Globālajā tīmeklī parādījies pirmais “Lada Vesta Cross” universāla sērijveida modeļa attēls, ko publicējusi interneta vietne „Avtosreda.”

Koncepta modelis ar analogu nosaukumu debitēja 2015.gada augustā “Moscow Off-Road Show” izstādē un kā var redzēt, ceļā līdz konveijeram tas tikpat kā nav mainījies – mazliet savādāki kļuvuši vien lukturi un riteņu diski, bet jumta pie kantes vairs neredz spoileri.

Zem motora pārsega tam atradīsies 1,6 litru 106 ZS benzīna dzinējs, kas varēs strādāt kombinācijā ar piecu pakāpju manuālo vai robotizēto pārnesumkārbu. Zināms, ka “Lada Vesta Cross” konveijers Iževskas rūpnīcā  tiks iedarbināts 25.septembrī, bet pircējiem piecdurvju automašīna tiks piedāvāta vienīgi priekšpiedziņas versijā. Tiesa, netiek izslēgta iespēja, ka tālākā perspektīvā universāls sagaidīs arī pilnpiedziņas modifikāciju.

Tikmēr 2015.gada novembrī startējušajam “Lada Vesta” sedanam 2016.gada janvārī pirmoreiz izdevies iekļūt Krievijas pieprasītāko auto pirmajā desmitniekā ar 1643 reģistrētiem eksemplāriem. 

Lada Vesta Cross koncepta Foto: Publicitātes foto

Lada Vesta Cross koncepts Foto: Publicitātes foto

Lada Vesta sedans Foto: Publicitātes foto

Lada Vesta Cross sērijveida modelis Foto: Avtosreda.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.