Mitsubishi Motors Ženēvas Starptautiskajā Auto izstādē 2016

Pēc diezgan aizņemtā gada Eiropā – divu jaunu modeļu prezentēšanas (5. paaudzes L200 un Outlander 2016) un atgriešanos auto sportā (dalība rallijā Baja Portalagre 500 ar Outlander PHEV), Mitsubishi Motors korporācija (MMC) arī turpmāk fokusēsies uz tās pārstāvēto SUV jeb apvidus automobiļu pilnveidošanu.

86. Ženēvas Starptautiskajā Auto izstādē (www.salon-auto.ch), kas šogad norisināsies no 3.-13.martam, Mitsubishi Motors savā stendā prezentēs vairākus pamanāmus apvidus automobiļus:

eX Concept Foto: Publicitātes attēls

eX Concept, kurš pirmo reizi tika prezentēts Tokijas Auto izstādē 2015, atspoguļo Mitsubishi Motors kompakto nākotnes SUV, kas darbosies ar pēdējās paaudzes elektromotoru piedziņu. Jaunais automobilis ar uzlādētu akumulatora bateriju varēs nobraukt līdz pat 400 km. Runājot par dizainu, tas sevī apvieno sportiska pilsētas krosovera eleganci ar izteiktām apvidus automobiļa līnijām. Modeļa priekšu iezīmē Mitsubishi Motors jaunā dizaina koncepcija “Dinamiskais Vairogs”*.

L200 un ASX ekspozīcijas automobiļi Foto: Publicitātes attēls

Izstādes ekspozīcijas automobiļi, kas ir veidoti uz jaunā L200 un ASX 2017 bāzes, maina vispārpieņemtos Mitsubishi Motors apvidus automobiļu standartus un pārsteidz ar dizaineru unikālo redzējumu – sarkanbrūnu krāsu, spilgti oranžiem akcentiem un melniem vieglmetāla diskiem.

ASX 2017 Foto: Publicitātes attēls

ASX 2017 modelis pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada novembrī Losandželosas Auto izstādē. Atjaunotais ASX tirdzniecībā Eiropā nonāks sportiski citā interpretācijā – ar “Dinamiskais Vairogs”* dizaina koncepciju un citiem uzlabojumiem.

Papildus Mitsubishi Motors savā stendā prezentēs divus svarīgus notikumus:

  • MMC elektro-mobilitātes piecdesmito gadadienu Eiropā (pirmais mājas elektro automobilis R&D tika atklāts 1966. gadā).
  • Iepazīstināšana ar atjaunoto Space Star/Mirage 2016, kurš pirms pāris nedēļām tika prezentēts Briseles Auto izstādē (Latvijā atjaunotais modelis tirdzniecībā nebūs pieejams).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.