Aizvadītajā diennaktī daudz cilvēku cietuši, viens gājējs bojā

Vakar Latvijā reģistrēti 53 ceļa satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl četri gājēji un velosipēdisti, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. kopumā avārijās cietušas 23 personas.

Vakar ap plkst.18 Garkalnes novadā, uz Vidzemes šosejas, “Subaru Legacy” automobiļa vadītāja notriekusi 61 gadu vecu gājēju, kurš no gūtajām traumām miris notikuma vietā.

No rīta ap plkst.7.30 Beverīnas novada Trikātas pagastā, uz ceļa Vadži-Trikāta, 1963.gadā dzimis autovadītājs uzbraucis 53 gadus vecam velosipēdistam, kurš nogādāts Vidzemes slimnīcas reanimācijas nodaļā. Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Ilze Bukša, smagi cietis arī kāds 55 gadus vecs vīrietis Rīgā, kuru notriekusi automašīna un kuram konstatēti abu kāju un ribu lūzumi un iekšējo orgānu traumas.

Preiļu novadā, uz ceļa Preiļi – Līvāni, kāda 25 gadus veca “Ford” vadītāja nav izvēlējusi pareizu braukšanas ātrumu un nav spējusi nokontrolēt auto, kā rezultātā viņa nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā cietusi auto vadītāja un 23 gadus veca pasažiere, kura ar galvas traumām nogādātas slimnīcā, kā arī vēl trīs 20 līdz 25 gadus veci pasažieri, kuri slimnīcā nogādāti ar sasitumiem.

Dienas vidū Aizputes novada Kalvenes pagastā notikusi avārijā, kurā cietusi 65 gadus veca sieviete, kas ar krūškaula lūzumu ievietota slimnīcā. Negadījuma apstākļi pašlaik tiek skaidroti. Savukārt Rīgā, Slokas ielā, notika sadursme starp automašīnām “Volkswagen Golf” un “BMW 320”, kuru vadīja 1992.gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta 1989.gadā dzimusi sieviete, kura ar diagnozi pneimotoroks un ribu lūzumiem nogādāta Paula Stradiņa slimnīcā.

Avārija ar daudziem cietušajiem notikusi arī Bauskā, Kalna ielā, kur “BMW” vadītājs nenoskaidrotos apstākļos nav spējis nokontrolēt auto un ietriecies ēkas sienā. Šajā avārijā cieta četri pasažieri – 27 gadus vecs vīrietis un trīs 14 līdz 15 gadus vecas jaunietes.

Policisti vakar noķēruši 19 ceļu satiksmes dalībniekus, kas pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un trīs – narkotiku reibumā. Visvairāk – attiecīgi seši un pieci – dzēruši ceļu satiksmes dalībnieki noķerti Kurzemē un Vidzemē, bet visi narkotiku lietotāji noķerti Rīgā.

Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu policisti aizturējuši 302 autovadītājus. Visvairāk ātruma pārsniedzēju policisti noķēruši Rīgas apkārtnē un Zemgalē – attiecīgi 138 un 71 šoferi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.