Transportlīdzekļu nobraukuma vēsture CSDD pieejama bez maksas

CSDD izveidojusi jaunu pakalpojumu – autovadītāji bez maksas var iegūt informāciju no CSDD reģistra par transportlīdzekļu nobraukuma vēsturi jeb odometra skaitliskos rādījumus. Šos datus CSDD fiksē katru reizi, kad transportlīdzeklim tiek veikta tehniskā apskate. Līdz ar to ikviens var sekot līdzi transportlīdzekļu nobraukumam un šī informācija noderēs, piemēram, iegādājoties automobili.

Latvija ir viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kur informācija par nobraukumu tehniskajā apskatē tiek uzskaitīta, ir publiski pieejama un turklāt – bez maksas.

CSDD transportlīdzekļu nobraukuma vēsture Foto: Publicitātes attēls

Jaunā informācija par nobraukumu, kā arī pēdējās tehniskās apskates dati atrodami gan CSDD e-pakalpojumu (https://e.csdd.lv), gan CSDD mobilās aplikācijas sadaļās „Tehniskās apskates dati”. Tādēļ lūdzam klientus, kuri to vēl nav izdarījuši, reģistrēties CSDD e-pakalpojumos vai lejupielādēt CSDD mobilo aplikāciju. Reģistrēšanās un aplikācijas lejupielāde ir bez maksas. 

Pakalpojums testa režīmā pieejams vien dažas dienas un cilvēki jau to lieto – CSDD pakalpojuma „Tehniskās apskates dati” izmantošana šajā laikā ir vairāk nekā dubultojusies. Tāpat saņemtas pirmās pozitīvās atsauksmes, piemēram, Twitter:

–          Šobrīd CSDD e.pakalpojumos parādījusies jauna iespēja redzēt ikviena auto fiksēto nobraukumu Teh.apskatē par katru gadu. Ļoti noderīgi!;

–          Starpcitu no šodienas CSDD.lv piedāvā odometru rādījumus apskatīt bez maksas par pēdējiem pieejamiem datiem Latvijā;

–          CSDD e-portālā tagad arī pie tehniskās apskates informāciju uzrāda pilnu info par automašīnas nobraukuma vēsturi. Forši. CSDD.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.