Trīs auto pirmizrādes „Latvijas Gada auto” stendā Ķīpsalā

No šā gada 11. līdz 13. aprīlim „Latvijas Gada auto” stendā Ķīpsalā būs redzamas veselas trīs pirmizrādes. Jaunā „Jeep Cherokee” prezentācijai šo vietu izvēlējies „Auto Brava”, kuram vienlaikus izstādē ir arī pašam savs stends. Zem „Latvijas Gada auto” karogiem Latvijai pirmo reizi parādīsies „Mini Cooper S”, kura dīleris „Inchape BM Auto” ar citiem saviem produktiem izstādē nepiedalīsies. Un – būs pārsteigums. Kaut kas tāds, ko pat dienu iepriekš konkursa organizators Māris Ozoliņš nevēlas vārdā saukt („ka nenoskauž… ziņosim piektdienā, kad būsim zem prožektoriem nolikuši”).

Jeep Cherokee Foto: Publicitātes attēls

Šīs nedēļas nogalē norisināsies Latvijas auto pasaules lielākais notikums – Ķīpsalas izstāžu centrā. Tur vienlaikus notiks ekspozīcijas “Auto”, “Transporta tehnika”, “Auto mehānika” un “Auto Exotica”.

Mini Cooper S Foto: Publicitātes attēls

Šogad Ķīpsalā tikai „Latvijas Gada auto” stendā redzēsim Škoda automobiļus – „Octavia” būs kā „Latvijas Gada auto 2014” konkursa uzvarētājs, bet „Rapid Spaceback” kā jaunā konkursa dalībnieks. Vēl turpat atradīsiet jauno „Nissan Qashqai”, „Mazda3”, „Opel Insignia Tourer”. Kā arī jaunā „Honda Civic Tourer”, kas ir vienīgais modelis, ko Ķīpsalā šogad rāda „Nippon Auto”.

Honda Civic Tourer Foto: Publicitātes attēls

Pie katra automobiļu stenda būs sastopami arī pārdevēji, taču pat vislabākie no viņiem ir lieli meistari sava produkta izcelšanā, un visai negribīgi to salīdzina ar spēcīgākiem konkurentiem. Bet tikai „Latvijas Gada auto” stendā interesenti varēs satikt konkursa žūrijas biedrus, kuri, pateicoties ilggadējai jauno auto testēšanas un vērtēšanas pieredzei, iespējams, ir viskompetentākie sarunu biedri. Vislabākais laiks, lai viņus satiktu ir sestdienā.

Nissan Qashqai Foto: Publicitātes attēls

Pirmo reizi konkursa vēsturē „Latvijas Gada auto” organizators ir izdevis žurnālu. Tajā ietverta vērtīga informācija par pērnā konkursa 27 dalībniekiem ar žūrijas biedru vērtējumiem, komentāriem un pārdomām ne tikai par auto izvēli, bet arī par ikdienā noderīgām lietām – degvielu, riepām un riteņiem, apdrošināšanu, mūsu braukšanas stilu un paradumiem, kā arī Latvijas ceļu patieso stāvokli un iespējamos risinājumus nākotnē.

Opel Insignia Tourer Foto: Publicitātes attēls

„Latvijas Gada auto” savā 220 m2 lielajā stendā ir apvienojuši vairāku ražotāju spilgtākos jaunumus, kuri pieteikti dalībai konkursam. Tā ir lieliska iespēja apmeklētājiem apskatīt pašus jaunākos modeļus vienuviet, kā arī tādas automašīnas, kuras nekur citur izstādē nebūs atrodamas, piemēram, tikai konkursa stendā būs redzami „Mini”, „Škoda”, „Honda” un „Mazda” jaunākie modeļi.

Uz tikšanos Ķīpsalā, konkursa „Latvijas Gada auto” stendā!

“Latvijas Gada auto 2014” Škoda Octavia Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.