Lieliski rezultāti dāmu “parkošanās meistarklasēs” (+ foto)

Par godu starptautiskajai sieviešu dienai DBS Autoskola (Drošas Braukšanas Skola), sadarbībā ar Opel un tirdzniecības centru “Spice”, rīkoja vairākas dienas garas bezmaksas parkošanās nodarbības sievietēm autovadītājām. Šādi DBS Autoskolas īsie kursi jau ir kļuvuši par tradīciju un katru gadu tiem piesakās arvien vairāk un vairāk dalībnieču. 2014. gada meistarklases sasniedza jaunu rekordu – no teju vai divsimt pieteikumus atsūtījušajām dalībniecēm, iespēju atsvaidzināt savas prasmes automašīnu novietošanai stāvvietā izmantoja aptuveni 160 autovadītājas.

Foto: Publicitātes foto

DBS Autoskolas instruktori apmācību dalībniecēm šogad palīdzēja ne vien apgūt tehniku kā labāk novietot automašīnu stāvēšanai paralēli vai perpendikulāri braucamajai daļai, izmantojot klasiskos apmācību pilonus un stabiņus, bet arī mācīja to darīt ikdienai ļoti tuvos apstākļos – starp īstām un jaunām Opel automašīnām, kā arī centās palīdzēt autovadītājām, kurām bija īpaši jautājumi, piemēram, par automašīnas novietošanu brauktuves kreisajā pusē.

Foto: Publicitātes foto

“Lai arī autovadītāja apliecību ieguvu nesen, man automašīnas novietošana stāvēšanai ikdienā nesagādā problēmas. Bieži pat dusmojos uz vīriešiem, kas neprot novietot pareizi automašīnu vai novieto to, nerēķinoties ar citiem. Taču nesen atskārtu, ka vienvirziena ielās, novietojot automašīnu kreisajā brauktuves pusē, man ir daudz vairāk jāpiedomā. Tādēļ pieteicos šīm nodarbībām,” skaidro viena no dalībniecēm.

Foto: Publicitātes foto

Pasākuma organizatori dalībniecēm bez ziediem bija sarūpējuši arī dažas vērtīgākas dāvanas, piemēram, Justīne Sevčenoka saņēma iespēju kādu nedēļas nogali pavadīt, vizinoties ar Opel Mokka. Savukārt Jacinta Seimanova saņēma iespēju apgūt drošas un ekonomiskas braukšanas kursu Drošas Braukšanas Skolā, bet Karina Priede saņēma dāvanu karti no tirdzniecības centra “Spice”.

Foto: Publicitātes foto

Pēc trijām darbpilnām nodarbību dienām DBS Autoskolas apmācību direktors Artūrs Priednieks atzina: “Mums ir liels prieks, ka katru gadu dalībnieču prasmes ir arvien labākas. Tas nozīmē, ka autoskolas savu darbu dara arvien labāk, kā arī to, ka cilvēki arvien lielāku uzmanību pievērš tam, kā viņi atstāj automašīnas kaut vai pie tiem pašiem tirdzniecības centriem. Protams, līdz ideālam vēl ir tālu, bet ar kaut ko ir jāsāk un progress ir redzams.”

Foto: Publicitātes foto

2014. gada “parkošanās meistarklases” pie tirdzniecības centra “Spice Home” organizēja DBS Autoskola, Opel un tirdzniecības centrs “Spice”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.