Braukšanas apstākļus vietām apgrūtina apledojuma veidošanās

Braukšanas apstākļus uz valsts galvenajiem autoceļiem vietām valsts centrālajā un rietumu daļā apgrūtina apledojuma veidošanās, Kurzemē vietām snieg, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) apkopotā informācija.

LVC informē, ka Kurzemē vietām snieg, gaisa temperatūra šorīt agri no rīta bija no mīnus 23 līdz mīnus 12 grādiem.

Foto: iAuto.lv

Rīgas apkārtnē autoceļš vietām apledojis uz apvedceļa Salaspils-Babīte, brauktuvi, kur tas ir nepieciešams, kaisa.

Bauskas virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Rīga-Iecava, brauktuves kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Jelgavas virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus visa maršruta garumā, brauktuves kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Liepājas virzienā autoceļš vietām apledojis un tiek kaisīts posmos Rīga-Apšupes krustojums un Saldus-Skrunda.

Ventspils virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmos Rīga-Priedaine, Kūdra-Strazde un Talsi-Usma. Brauktuves kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Savukārt Ainažu, Siguldas, Valmieras un Daugavpils virzienos braukšanas apstākļi apmierinoši, brauktuves sausas.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās vietām apgrūtina braukšanas apstākļus Jelgavas, Rīgas, Talsu, Tukuma, Ventspils, Gulbenes un Madonas apkaimēs. Brauktuves apstrādā ar pret apledojuma materiāliem.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, LVC aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. LVC atgādina, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs un ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.