Saeimas autobāze automašīnas un autobusus iegādāsies no uzņēmumiem Domenikss un Mollers Auto Latvia

Deviņas jaunas vieglās automašīnas un divus autobusus ar 19 pasažieru vietām Saeimas autobāzei piegādās uzņēmumi “Domenikss” un “Mollers Auto Latvia”.

Iepirkuma konkursa paredzētā līgumcena ir 295 419 lati, liecina Saeimas mājaslapā pieejamā informācija.

Iepirkums sadalīts vairākās daļās – vienu “premium” klases automašīnu Saeimas autobāze iegādāsies no “Domeniksa”, astoņas citas vieglās automašīnas tiks iegādātas no “Mollers Auto Latvia”, savukārt divi pasažieru autobusi – no uzņēmuma “Domenikss”.

Foto: iAuto.lv

Līdzekļi automašīnu iegādei, turpinot Saeimas autobāzes optimizāciju, tiks nodrošināti no Saeimas autobāzes sniegto maksas pakalpojumu ieņēmumiem un papildu valsts budžeta līdzekļi nav nepieciešami, aģentūru LETA iepriekš informēja Saeimas Preses dienestā.

Vienlaikus Saeimas autobāzes autoparks tiks samazināts par 21 transporta vienību – savu laiku nokalpojušie transportlīdzekļi tiks izmantoti kā pirmā iemaksa jauno automobiļu iepirkumā, skaidroja Preses dienestā.

Autobāzes atjaunošana, iegādājoties ekonomiskākas automašīnas, ļaus samazināt degvielas un autoparka uzturēšanas izmaksas. Autobāzes noslodze turpmākajos gados palielināsies, paplašinot sniegto pakalpojumu klāstu Valsts prezidenta kancelejai, kā arī nodrošinot autotransportu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā 2015.gada pirmajā pusgadā.

Saeimas autobāze nodrošina ar autotransportu ne tikai parlamentu, bet sniedz pakalpojumus arī Valsts prezidenta kancelejai, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, Kultūras ministrijai, Veselības ministrijai, Ārlietu ministrijai, Ģenerālprokuratūrai, Tiesībsarga birojam un Latvijas Bankai. Tāpat autobāze sniedz autotransporta remonta pakalpojumus fiziskajām personām.

Saeimas autobāzē patlaban ir 81 transporta vienība, to vidējais vecums ir desmit gadi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.