Rīgā automašīnas notriekušas trīs gājējus

Vakar Rīgā notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros automašīnas notriekušas gājējus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Skolas un Ģertrūdes ielas krustojumā pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca 1930.gadā dzimušu vīrieti un aizbrauca no notikuma vietas. Cietušais gājējs ar traumām nogādāts slimnīcā.

Andreja Saharova un Zemes ielas krustojumā 1980.gadā dzimušas sievietes vadīta automašīna “Chevrolet” notrieca 1978.gadā dzimušu sievieti, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Savukārt Dārzciema ielā 1975.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Ford” notrieca 1942.gadā dzimušu vīrieti, kurš bija alkohola reibumā. Cietušais ar traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 67 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 36 avārijas, kurās cieta četri cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturējuši 14 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Seši no tiem bija autovadītāji un astoņi – velosipēdu un motorolleru vadītāji. Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti pieci cilvēki – divi autovadītāji un trīs velosipēdu un motorolleru vadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.