Latvijā sākta jaunā „Nissan Note” tirdzniecība (+ foto)

Latvijā sākta jaunā kompaktklases automobiļa „Nissan Note” tirdzniecība, un jaunais pilsētas auto būs aprīkots ar vairākām „Nissan” automobiļos neredzētām drošības tehnoloģijām, portālu „iAuto” informēja autoražotāja pārstāvji.

Foto: Publicitātes attēls

„Nissan” tā dēvētā drošības vairoga tehnoloģijas apvieno trīs dažādas sistēmas, kas autovadītājus brīdina par izbraukšanu no savas braukšanas joslas, „aklās” zonas brīdinājuma sistēmu un kustīgu objektu noteikšanas sistēmu, kas līdz šim mazo automobiļu segmentā nav bijušas pieejamas.

visas drošības vairoga tehnoloģijas darbojas, izmantojot vienu platleņķa atpakaļskata kameru, un, lai nodrošinātu šīs kameras nevainojamu darbību sliktos laika apstākļos, „Nissan” izstrādājis arī inteliģentu mazgāšanas un žāvēšanas tehnoloģiju, kas notīra un nožāvē kameras objektīvu.

Segmentā pirmo reizi pieejams arī apkārtskata monitors, kas ļauj autovadītājam redzēt apkārt notiekošo 360 grādu leņķī no putna lidojuma skatupunkta, kas palīdz izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, braucot atpakaļgaitā.

Apkārtskata monitors un drošības vairoga tehnoloģijas ir integrētas ar jaunās „Note” uzlaboto „Nissan Connect” navigācijas sistēmu, „Bluetooth” un audio sistēmu. Jaunākajā sistēmas versijā ir izmantots lielāks, 5,8 collu skārienjūtīgs ekrāns.

„Note” tiek ražots lielākajā „Nissan” rūpnīcā Eiropā, kas atrodas Lielbritānijas pilsētā Sanderlendā. Vēl līdz modeļa nonākšanai tirdzniecībā, „Nissan” bija saņēmis vairāk nekā 14 000 pasūtījumu, un ražotāji plāno, ka jaunā „Nissan Note” būs viens no populārākajiem „Nissan” produktiem. Eiropā ik gadu ir paredzēts pārdot vairāk nekā 100 000 automobiļu.

Patlaban “Nissan Note” pieejams ar 1,2 litru trīs cilintru benzīna dzinēju, kas spēj attīstīt 80 zirgspēku jaudu, un 1,5 litru dCi dīzeļdzinēju, kura jauda sasniedz 90 ZS. 1,2 litru DIG-S benzīna dzinējs ar kompresoru (98 ZS) būs pieejams no 2014.gada februāra.

Kā norāda ražotāja pārstāvji, DIG-S benzīna dzinējs būs pieejams ar bezpakāpju variatora transmisiju.

Plašākai publikai jaunais „Nissan Note” tiks demonstrēts 1.un 2.novembrī tirdzniecības centrā „Spice”, Rīgā. Vienlaikus būs aplūkojama arī nesen tirdzniecībā nonākusī „Nissan Micra”.

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.