No 31 990 eiro – modernizētais Subaru Outback no šīs nedēļas jau ir Latvijā (+ FOTO)

Subaru importieris šodien iepazīstināja iAuto.lv ar modernizēto Outback universālu, kas saņēmis vizuālus un tehniskus uzlabojumus.

Modernizētais Subaru Outback (facelift) Foto: iAuto.lv

Jau bāzes versijā Active japāņu universāls tiek piedāvāts ar uzlabotu Eyesight drošības asistentu komplektu, kas tagad ietver arī aktīvo joslas uzturēšanas palīgu. Papildu tam universāla aprīkojumu bagātinās jauna audio sistēma ar viedtālruņu atbalstu un tagad līdz astoņām collām pieaugušu skārienekrānu, savukārt aizmugures pasažieru vajadzībām iebūvētas divas USB pieslēgvietas.

Ergonomisks pogu izvietojums Foto: iAuto.lv

Versijas Sport turpmāk pieejama ar stūres un aizmugures sēdekļu apsildi, LED starmeši ieguvuši līkumu izgaismošanas funkciju, bet sērijveida Lineartronic kārbai tagad ir septiņas pakāpes agrāko sešu vietā.

Foto: iAuto.lv

Modernizētajam modelim pieejami jauna dizaina riteņu diski, izveidota jauna centrālā konsole salonā.

Foto: iAuto.lv

Subaru Outback motortelpā atrodas 2,5 litru četrcilindru boksermotors, kas attīsta 175 Zs (250 Nm). Spēka agregāts atbilst Euro-6c normatīviem un uz 100 km patērē vidēji 7,3 litrus degvielas.

Subaru Outback Baltijā ir neliels, taču stabils noiets. Dīlera statistika liecina, ka kopš 2015.gada, kad tirgū tika laists piektās paaudzes modelis Latvijā pārdoti 500, Lietuvā 600 un Igaunijā 1500 eksemplāri.

Latvijā pašlaik pārdošanā esošais Subaru Outback modelis maksā, sākot no 31 990 eiro un dīleris jau apstiprinājis, ka cenas nemainīsies, tātad arī modernizētais Outback būs pieejams par nepilniem 32 000 eiro.

Kā apgalvo Subaru pārstāvis, tad cena par modernizēto Subaru Outback Latvijā paliek iepriekšējā līmenī, bet papildus pircēji saņem visu augstāk aprakstīto.

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Ļoti patika gaišais salons. Labi nostrādāts Foto: iAuto.lv

Pēc modernizācijas ir mainīts stūres dizains Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Kamera, lai redzētu labās malas sānu un attālumu līdz apmalei Foto: iAuto.lv

Tā izskatās apvienotais priekšas un sāna skats. Attēls nav tik uzskatāms, jo skats tiek kropļots Foto: iAuto.lv

Šis gan ir ērti Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.