Kā mēs nofilmējām viens otru – Rolls-Royce Ghost īpašā versijā Black Badge Latvijā (+ VIDEO)

Rolls-Royce Ghost Black Badge komplektēts ar 21 collu riteņu diskiem, kuru konstrukcija veidota no vairāku slāņu oglekļa šķiedras, titāna un aviācijas alumīnija komponentiem. Melnum melnā virsbūves krāsa iegūta vispirms uzklājot baltu pamata slāni, tad uz elektrostatiski uzlādēta korpusa izsmidzināti 45 kg krāsas un visbeidzot divas caurspīdīgas lakas kārtas, ko ar rokām pulē četru speciālistu komanda. Pēc rūpīga darba rodas spīdums ar tā saucamo piano efektu.

Mums sanāca tās dubultais “carspotting” 🙂

Automašīnas salons izdarināts ar tirkīza krāsas ādu, greznots ar oglekļa šķiedras un koka dekoriem. Griestiem tradicionāli ir zvaigžņotas debess efekts, kas tiek panākts ar aptuveni 1500 atsevišķiem optiskās šķiedras elementiem.

Rolls-Royce Ghost Black Badge darbina modernizēts 6,75 litru twin turbo V12 dzinējs, kas attīsta 600 Zs un 900 Nm – par 29 Zs un 50 Nm vairāk nekā standarta agregāts ar 571 Zs un 850 Nm. Motors darbojas komplektā ar modernizētu 8 pakāpju ZF automātisko pārnesumkārbu, visu riteņu piedziņu, piestūrējošiem aizmugures riteņiem, efektīvo un komfortablo Planar Suspension piekari.

Ghost Black Badge jau pieejams pasūtīšanai. Tiek lēsts, ka šādā izpildījumā automašīnas cena būs vismaz 400 tūkstoši eiro.

Rolls-Royce Cullinan Frozen Lakes

Rolls-Royce Cullinan Frozen Lakes ir modeļa īpašā versija, kas veltīta “ziemas burvībai un krāšņumam”. Tajā iekļautas 14 automašīnas – katra ar savu unikālu dizaina risinājumu, iedvesmu smeļoties no aizsalušajiem Eiropas un Krievijas ezeriem.

Par šo modeļu ekskluzīvo elementu tiek uzskatīti divi jauni virsbūves krāsojuma veidi – mirdzošais Crystal pār zilo Midnight Sapphire un Blue Crystal toni ar zaigošanās efektu pār kristālbalto Arctic White. Šādu krāsu shēmu izmanto, lai atspoguļotu sasalušas ezera virsmas efektu.

Interjers veidots divos toņos: baltā Arctic White un zilā Navy Blue krāsā ar tirkīza dekoru, papildinājumā ar izgaismotām sliekšņu uzlikām, cita dizaina priekšējo paneli un nolokāmiem galdiņiem.

Līnijas uz cimdu nodalījuma vāka, kas imitē plaisas uz ledus virsmas, dizaineri krāsoja ar rokām un pārklāja ar bezkrāsainas lakas kārtu. 3D efektam vienlaikus tika izmantoti vairāki krāsu toņi. Katram atsevišķam modelim speciālistiem bija nepieciešamas 14 dienas. Izstrādājot katru eksemplāru, izmantoja piecas kompozīcijas, kuras uz auto noteiktā secībā uzklāja viens un tas pats mākslinieks, pabeidzot zīmējumu un pasvītrojot iecerētā tēla kopējo saturu.

Salonu rotā jauna “zvaigžņotās debess” interpretācija ar krītošo zvaigžņu efektu. Griestiem piešķirts tirkīza tonis ar nosaukumu Turchese un savijoties ar Cracked Ice dizainu, tas atveido ledus plaisu vizuālo efektu. Arī šajā gadījumā tas ir rūpīgs roku darbs, kas no speciālista prasīja vismaz 18 stundu pacietīga darba.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.