Škoda uzsāk elektriskā ENYAQ iepriekšpārdošanu Latvijā (+ VIDEO)

Laikam ir īstais brīdis teikt – maisam gals ir vaļā! Tēma „elektro automobiļi mūsu ikdienā”, par ko vēl pirms neilga laika runājām kā par kaut ko eksotisku vai zinātniskajai fantastikai pielīdzināmu, ir kļuvusi par vairāk nekā pašsaprotamu autobūves evolūcijas turpinājumu. Modeļu klāsts un ražotāju skaits, kuri piedāvā šādus spēkratus, aug burtiski ar katru dienu – un turpinās augt līdz pat brīdim, kamēr tie būs pilnībā aizstājuši iekšdedzes dzinējus.

Piemērs – kompānija Škoda jau tuvākajā laikā sola saviem pircējiem piedāvāt vairāk nekā 20 dažādus modeļus, kurus uz priekšu dzīs elektrība! Pirmaisno tiem – Škoda Enyaq ir liels un ietilpīgs auto – tā garums 4 metri un gandrīz 65 cm (4,649), riteņu bāze 2,7 m (2,765 mm) un bagāžas nodalījuma ietilpība 585 litri. 

Lai padarītu šo auto pieejamāku plašākai publikai un vienlaikus demonstrētu elektro tehnoloģijas iespēju griestus, Enyaq būs pieejams ar 3 dažādas ietilpības akumulatoriem un dažādās jaudas versijās. Niknākā no tām spēs attīstīt pat 225 kw lielu jaudu un 100km/h sasniegt 6,2 sekundēs. Enyaq akumulatorus iespējams uzlādēt gan mājās, gan ātrajās uzlādes stacijās (un uzlāde līdz 80% aizņems tikai 38 minūtes).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.