Pasliktinoties ceļu stāvoklim, palielinās avāriju skaits – vakar notikuši 112 CSNeg.

Vakar Latvijā reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, kuros cieta desmit cilvēki, bet viens cilvēks gāja bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Šis šonedēļ ir lielākais vienas dienas laikā reģistrēto avāriju skaits.

Kā ziņots, vakar no rīta Ogres novadā, uz Tīnūžu-Kokneses šosejas, saskrējās automašīnas “Volvo” un “Citroen”. Ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā automašīnas “Volvo” pasažieris, savukārt cieta vēl trīs cilvēki. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Vakar astoņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgā, bet divi – Kurzemē. Pieci no cietušajiem bija gājēji, bet Rīgā negadījumā iekļuva arī riteņbraucējs.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi astoņus autovadītājus – trīs dzērājšoferus policija aizturēja Vidzemē, divus – Latgalē, bet pa vienam – Rīgā, Zemgalē un Kurzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 152 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 47 autovadītāji, Zemgalē – 45, Latgalē – 32, Vidzemē – 17, bet Kurzemē – 11.

Kopumā policija vakar noformējusi 459 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Jēkabpils, 15.12 Foto: Ekrānšāviņš no web kamerām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.