No 24 900 eiro – Latvijā uzsākta jaunā Mitsubishi Eclipse Cross tirdzniecība (+ foto)

Mitsubishi Motors oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzsācis jaunā krosovera Mitsubishi Eclipse Cross tirdzniecību Latvijā.

Jauno apvidus auto būs iespējams iegādāties SIA “Skandi Motors” auto salonos, un tā sākuma cena jau labi aprīkotai bāzes versijai būs 24 900 EUR.

“Eclipse” tulkojumā no angļu valodas nozīmē “aptumsumu”, kas nepārprotami atspoguļojas pašā SUV eksterjerā – ass kupejas izskats, uz priekšpusi sašaurināts profils, muskuļots dizains, izteiksmīgas līnijas un paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE. Ražots Mitsubishi Motors rūpnīcā Japānas pilsētā Okazaki, jaunais Eclipse Cross lieliski papildina jau esošo Mitsubishi SUV līniju, kurā ietilpst ASX, Outlander un tehnoloģijām bagātais Outlander PHEV.

Jaunās paaudzes Eclipse Cross krosovers iezīmē Mitsubishi Motors jaunu zīmola stratēģiju un ievieš inovatīvus risinājumus strauji augošajā SUV kupeju segmentā. Tas ir aprīkots ar projekcijas ekrānu jeb Head-up displeju, kas atrodas virs mērinstrumentu paneļa un sniedz vadītājam visu nepieciešamo informāciju. Tāpat Eclipse Cross izceļas ar savā SUV klasē plašāko vietu kājām, kas nav maznozīmīgi un ļauj pasažieriem justies komfortabli arī garākos pārbraucienos. Turpretī augsti novērtētā Mitsubishi pilnpiedziņa un ražotāja vairāku gadu garumā uzkrātā pieredze tieši apvidus automobiļu ražošanā sniedz pārliecību par Eclipse Cross izcilajām gaitas un manevrētspējas īpašībām.

Mitsubishi Motors jaunā Eclipse Cross SUV kupeja ir saņēmusi augsto 5 zvaigžņu drošības testu novērtējumu no Euro NCAP. Drošības testos tas uzrādīja augstus rezultātus ne tikai savā “mazo apvidus automobiļu” segmentā, bet arī demonstrēja izcilu sniegumu tādās kategorijās kā “pieaugušo braucēju aizsardzība” (97%) un “gājēju drošība” (80%). Kopumā Eclipse Cross saņēma maksimālo punktu skaitu dažādās Euro NCAP testa kategorijās, pierādot, ka ir viens no drošākajiem automobiļiem savā segmentā.

Jauno Mitsubishi Eclipse Cross darbina pilnīgi jauns 1.5 l tiešās iesmidzes benzīna turbodzinējs, un tas ir aprīkots ar bezpakāpju variatoru CVT. Pieejams sešās komplektācijās, bet jau bāzes versijā ir iekļautas visas mūsdienu drošības tehnoloģijas – frontālās sadursmes novēršanas bremžu sistēma FCM, joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma LDW, automātiskās tālās gaismas un citas.

Eclipse Cross specifikācija:

 Dimensijas (L x W x H, mm): 4405 x 1805 x 1685
 Motors: 1.5 L tiešās iesmidzes benzīna turbodzinējs
 Transmisija / pilnpiedziņa:
o 6-ātrumu manuālā / 2WD
o CVT / 2WD un 4WD
 Jauda (kW (ZS)/apgr/min): 163 / 5500
 Griezes moments (Nm (kgm)/apgr/min): 250 / 1800 — 4500

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.