Muitas policija Krustpils ielā atklājusi nelegālu degvielas tirdzniecības vietu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvalde Rīgā, Krustpils ielā, vakar atklājusi nelegālu degvielas tirdzniecības vietu, aģentūru LETA informēja VID pārstāve Aļona Zandere.

Degviela bija noglabāta plastmasas tvertnēs kādā konteinerā, no kura to tālāk tirgoja privātpersonām. Apsekošanas brīdī pie konteinera tika sastaptas divas personas, kuras uzpildīja degvielu vieglajai automašīnai “Toyota”. Personas VID Muitas policijas darbiniekiem nevarēja uzrādīt ne derīgus degvielas izcelsmes dokumentus, ne arī licenci darbībai ar akcīzes precēm.

Tika izņemti 2150 litri šķidruma ar dīzeļdegvielai raksturīgu smaržu, elektriskais sūknis ar uzpildes pistoli un elektroniskais degvielas skaitītājs ar gumijas šļūtenēm.

Notikuma vietā tika aizturēts 1995.gadā dzimis vīrietis, pret kuru uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa panta, kas nosaka naudassodu līdz 700 eiro.

“Mūsu rīcībā esošā informācija ļauj secināt, ka degviela iegādāta no kravas automašīnu šoferiem, kuri veic komercpārvadājumus no valstīm ārpus Eiropas Savienības,” sacīja Muitas policijas pārvaldes vadītājs Kaspars Podiņš.
Šī jau ir ceturtā reize šogad, kad VID darbinieki atklājuši nelegālas degvielas glabāšanas un realizācijas vietu.

Janvārī kādā garāžā Rīgā Muitas policija izņēma 3200 litru dīzeļdegvielas. Vēl divi gadījumi bija šī gada martā – attiecīgi tika izņemti 800 litri un 900 litri dīzeļdegvielas.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.