Nepilngadīgs jaunietis alkohola reibumā Brīvības ielas vidū mēģinājis tvarstīt automašīnas

Kāds nepilngadīgs jaunietis alkohola reibumā šonakt Brīvības ielā skrējis pa tās braucamo daļu un mēģinājis ķert garām braucošos transportlīdzekļus.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP), šonakt policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Brīvības ielā, pamanīja jaunieti, kurš skrēja pa ceļa braucamo daļu, stādināja automašīnas un ar rokām sita pa tām. Transportlīdzekļu vadītāji centās jaunieti apbraukt, lai viņu nesavainotu. Tomēr puisis nelikās mierā un, izplešot rokas, ķēra nākamos transportlīdzekļus.

Policists izkāpa no operatīvā transportlīdzekļa un devās jaunietim pakaļ. Puisis, ieraugot likumsargus, aizskrēja aiz netālu esošā konditorejas veikala, kur centās pārlēkt pāri žogam, taču policists pārkāpēju panāca un aizturēja.

Puisis tika aizvests operatīvā transportlīdzekļa videonovērošanas zonā, kur viņš savu galvu sāka sist pret automašīnas pārsegu. Jaunietis tika satverts un pavilkts nost no automašīnas, lai viņš nenodarītu sev kaitējumu. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka jaunietis ir nepilngadīgs.

Ņemot vērā, ka pārkāpējs bija arī acīmredzamā reibumā, RPP darbinieki izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Pret jaunieti sākta lietvedība par sīko huligānismu, taču, ņemot vērā mediķu norādījumus, puisis tika hospitalizēts. Tikmēr sarunas laikā ar abiem nepilngadīgā jaunieša draugiem noskaidrots, ka visi kopīgi dzēruši degvīnu. Viens viņiem atzinās, ka nopircis alkoholu un nepilngadīgo draugu iesaistījis alkohola lietošanā. Jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par nepilngadīgā novešanu līdz dzērumam.

Savukārt trešais puisis, neskatoties uz vairākkārtējiem policistu aizrādījumiem, iegāja netālu esošajā pagalmā, kur nokārtoja dabiskās vajadzības. Pārkāpējam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par urinēšanu neatļautā vietā.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.