“Škoda Kodiaq”, “Toyota C-HR” un “Volkswagen Tiguan” ir salīdzināmi “Latvijas Gada Auto” stendā izstādē “Auto 2017” (+ foto)

Izstādē “Auto”, kas no 7. līdz 9. aprīlim notiek Ķīpsalā, jau sesto gadu pēc kārtas piedalās konkurss “Latvijas Gada auto”.

Tā stendā šogad būs apskatāms pieci pieprasīti modeļi Latvijas tirgū. Centrālo vietu ieņem “Škoda Kodiaq”, kurš izcīnīja “Latvijas Gada auto 2017” titulu, kā arī tā “brālis” “Latvijas Apvidus auto 2017” jaunais “Volkswagen Tiguan”.

Šogad konkursa stendā iespējams iepazīties gan ar pagājušā gada pretendentiem, gan arī jau šī gada konkursā pieteiktajiem kandidātiem. Jau pieminētie “Škoda Kodiaq” un “Volkswagen Tiguan” līdz pašai konkursa izskaņai pat žūrijas vidū raisīja lielāko intrigu par to, kurš būs “Latvijas Gada auto 2017” titula ieguvējs. Abi automobiļi sevī apvieno lielu ietilpību, komfortablu gaitu, modernu papildaprīkojumu un arī labas bezceļu spējas, kas pārsteidza daudzus skeptiski noskaņotos. Tāpat apskatāms vēl viens “Latvijas Gada auto 2017” pretendents – “Toyota RAV4 Hybrid”, kas konkursa “Lielā testa brauciena” ietvaros pārsteidza ar lieliskām prasmēm ziemas bezceļos.

Taču šie “Latvijas Gada auto” stendā nav vienīgie jaunumi. Klātesošie var iepazīties arī ar pavisam jauno “Toyota C-HR” krosoveru, kas jau ir viens no pirmajiem pretendentiem konkursā “Latvijas Gada auto 2018”, un jauno, modernizēto “Volkswagen Golf 7”.

Aizpildot anketu mūsu stendā var laimēt vienu no jaunajiem “Volkswagen” modeļiem uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni.

Konkurss “Latvijas Gada auto” notiek jau kopš 1998. gada un tā mērķis ir ar kompetentas žūrijas, masu mediju un autoražotāju atbalstu pievērst Latvijas sabiedrības uzmanību jaunākajiem autoražotāju sasniegumiem, kuri pieejami Latvijas tirgū. Šogad “Latvijas Gada auto” tituls tiks pasniegts 19. reizi, un no 7. marta sākusies pieteikumu pieņemšana šī gada konkursam.

Atbalsta: Delfi, iAuto.lv, Latvijas Avīze, Tvnet, jauniauto.lv, garaza.lv, dzivoklis.lv, T/c Mols, Avalon Hotel, LAMB, KPMS & Partneri, Skrivanek, V4 motors.

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.