Autoavārijā Lietuvā gājuši bojā divi Latvijas pilsoņi

Lietuvā vieglās un kravas automašīnas sadursmē uz autoceļa “Via Baltica” trešdienas rītā gājuši bojā divi Latvijas pilsoņi, paziņojusi Lietuvas policija.

Negadījums noticis plkst. 8.17 netālu no Pavengliskas ciema Marijampoles rajonā Lietuvas dienvidos, kad automašīna “Renault 307”, kurā atradās divi Latvijas pilsoņi, iebrauca pretējā virziena braukšanas joslā un sadūrās ar Lietuvas pilsoņa vadītu kravas automašīnu, kas brauca no Kauņas puses.

Abi Latvijas pilsoņi, kas atradās “Renault”, gājuši bojā notikuma vietā. Kravas automašīnas vadītājs negadījumā nav cietis.

Pēc šī negadījuma notika vēl viens, kurā iesaistīts Latvijas pilsonis. Apmēram plkst.10.40 policists, kurš negadījuma vietā regulēja satiksmi, apturējis no Kauņas puses braucošos transportlīdzekļus. Automašīnā, “Ford Fiesta”, kas pēc policista rīkojuma bija apstājusies, ietriecies Latvijas pilsoņa vadīts automobilis “Volkswagen Passat”. Trieciena ietekmē “Ford Fiesta” pabraukusi uz priekšu un notriekusi policistu, kurš iekritis līdzās esošajā grāvī. Policists aizvests uz slimnīcu, kur viņam sniegta medicīniskā palīdzība, taču ārstēšanos viņš turpinās mājās.

Otrajā negadījumā cietuši arī divi “Ford Fiesta” pasažieri – sieviete un četrus mēnešus vecs zīdainis, kā arī “Volkswagen Passat” pasažieris Latvijas pilsonis, kas visi nogādāti slimnīcā. Abu automašīnu vadītāji nav cietuši.

Foto: Ekrānšāviņš no Google.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.