DBS Autoskolas līdzdibinātājs kļūst par pasaules līmeņa auto sporta menedžeri

Šogad Pasaules rallijkrosa čempionātā divkārtējā Pasaules RX čempiona Petera Solberga komandai pievienojies viens no DBS Autoskolas dibinātājiem un drošas braukšanas aizsācējiem Latvijā Artūrs Priednieks.

No šī gada A. Priednieks koordinēs komandas ”PSRX Volkswagen World RX Team Sweden” darbu starp Vācijas un Zviedrijas nodaļām, kā arī būs atbildīgs par komandas darbu Zviedrijas bāzē.

2005. gadā A. Priednieks izgāja „Swedish Active Driving” kursus Zviedrijā, pirms tam ieguvis Defensive Driving Certificate un Jim Russell Racing Drivers School Certificate (England), kā arī apguvis Certificate Defensive Driving Instructors Course Anglijā, līdz ar ko tika uzsākta DBS Autoskolas darbība, kurā A. Priednieks stājies amatā kā apmācību direktors/akcionārs. Skola tika izveidota ar mērķi mazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu uz Latvijas ceļiem, kā arī uzlabot autovadītāju braukšanas prasmes.
Uz doto brīdi DBS Autoskola sagatavo jaunus auto un moto vadītājus, kā arī apmāca pieredzējušus autovadītājus drošā un ekonomiskā braukšanā un auditē uzņēmumu autoparkus.

DBS Autoskolas direktors Jānis Vanks: “Fantastisks pavērsiens Artūra karjerā! Protams, ļoti liela atbildība, taču ir skaidrs, ka Artūrs ar to tiks galā vislabākajā veidā, jo viņam ir gan liela pieredze un zināšanas, gan piemīt nenogurdināms pozitīvisms un darba spars. Arī DBS Autoskolā Artūrs ir ielicis pamatus, kuri balstās uz atbildību, augstu kvalitāti un uz klientu orientētu vidi.”

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.