Šķietami nevainīga sniega kaudze pārvēršas bīstamā šķērslī uz Kr.Barona ielas (+ video)

Ziemā uz ielas sašķūrēta sniega kaudze laika apstākļu ietekmē pavisam nemanot var pārvērsties par akmenscietu objektu. Vai būtu nepieciešamas brīdinājuma zīmes?

Saprotams, ka ziemā neizbēgami būs sniegoti apstākļi, un itin bieza sniega sega var uzrasties pāris stundu laikā, kā tas pierādījās šī gada janvārī un februārī. Rīgā galvenās ielas tika notīrītas, bet sniegs no ielām, stāvvietām un ietvēm sašķūrēts vienuviet, lai pēc tam to būtu ērtāk izvest. Par šādu pagaidu sniega novietni kalpoja autobusu stāvvieta Krišjāņa Barona ielā pie krustojuma ar Elizabetes ielu.

Kr.Barona ielas remonts jau tā ir slavens ar saviem nekvalitatīvi veiktajiem darbiem par vairākiem miljoniem eiro. Bet tagad arī šis.

Ja drīz pēc tam sniegs tiek izvests, tad lielas pretenzijas nerodas, taču, ja tas attiecīgajā vietā stāv vairākas nedēļas, tad tas var radīt satiksmei bīstamas situācijas. Kā redzams video, pamīšus atkūstot un piesalstot sniega kaudze ir kļuvusi par ļoti cietu objektu, kas apdraud ceļu satiksmes dalībniekus un arī aizšķērso autobusu stāvvietu.

Šajā gadījumā varētu vilkt paralēles ar uz ielas novietotu būvgružu konteineru, ap kuru parasti izvieto brīdinājuma zīmes. Vai šādā vietā būtu jārīkojas tāpat, ja sniegu plānots izvest vēlāk? Tiesa, drīz vien pēc video uzfilmēšanas, sniega kaudze bija aizvākta.

Drīz pēc video uzfilmēšanas ledus kaudze no ielas tika aizvākta Foto: iAuto.lv

Šis un citi video par automobiļiem un satiksmi atrodami iAuto Youtube profilā. Pieseko šeit >>> youtube.com/jauniauto

Ja Tev ir video vai fotogrāfijas no mūsu satiksmes, āvārijas situācijām, Ceļu policijas darba vai citām nebūšanām uz mūsu ceļiem, tad sūti tās iAuto.lv redakcijai uz sociālajiem tīkliem FacebookDraugiemTwitter vai uz e-pastu iAuto at iAuto .lv, vai šeit >>>

Raksti komentāros, vai pirms šāda pelēka ledus kalna uz ielas ir nepieciešams uzstādīt kādu pagaidus brīdinājuma zīmi?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.