Automātiskā caurlaižu kontroles sistēma Jūrmalā šogad nedarbosies

Jūrmalas pašvaldība uz laiku atlikusi ieceri automātiski kontrolēt pilsētā iebraucošos transportlīdzekļus izmainīta konkursa nolikuma dēļ. Elektroniskās caurlaides pārbaudīs pašvaldības policija.

Caurlaižu kontroles punkts Jūrmalā Foto: iAuto.lv

Jūrmalas pašvaldība izsludinājusi jaunu konkursu par automātiskās video kontroles ieviešanu transportlīdzekļu kontrolei, jo bija nepieciešams veikt izmaiņas tā nolikumā. Konkursa pieteikšanās termiņš ir šī gada 31. marts, tādēļ šajā sezonā šādu kontroles sistēmu visticamāk vēl neredzēsim. Pēc nolikuma konkursa uzvarētājam projekts jārealizē 15 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Domājams, ka Jūrmalā iebraucošās automašīnas automātiski sāks pārbaudīt vien no nākamā gada 1. aprīļa.

Iepriekš vēstījām par izmaiņām Jūrmalas iebraukšanas caurlaižu sistēmā, papīra caurlaides aizvietojot ar elektroniskas iebraukšanas kartes – 5 lietas, kas jāzina jūrmalniekiem par caurlaidēm 2017.gadā. Visvairāk ieguvumus jutīs Jūramalas iedzīvotāji, jo caurlaides piešķirs automātiski, par ko varēs pārliecināties Jūrmalas pilsētas mājaslapā www.jurmala.lv. Nemainīsies kārtība, kādā izsniegs vienreizējās iebraukšanas caurlaides.

Bija plānots, ka, līdz ar elektronisko caurlaižu sistēmas ieviešanu, to pārbaudīs automātiski ar video tehnikas palīdzību, taču ar īpašām ierīcēm kontroli veiks pašvaldības policija. Atgādinām, ka par iebraukšanu Jūrmalā bez caurlaides pienākas 50 EUR naudassods.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.