Uz Valmieras-Rūjienas ceļa notriekta sieviete gājusi bojā notikuma vietā

Vakar vakarā Rūjienas novada Jeru pagastā, uz autoceļa, kas savieno Valmieru ar Rūjienu, notriekta 1965.gadā dzimusi sieviete, kura gājusi bojā notikuma vietā.

negadījums notika dažas minūtes pēc plkst.18 autoceļa Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža 30.kilometrā. Avārijā iesaistītajai automašīnai “BMW” pie stūres sēdēja 1987.gadā dzimusi sieviete.

Vakar Rīgā, Miera ielas un Senču ielas krustojumā, notikusi neatliekamās medicīniskās palīdzības mikroautobusa un vieglās automašīnas sadursme. 

Negadījums noticis dažas minūtes pēc plkst.15. Ātrās palīdzības mašīnu “Mercedes Benz” vadījis 1976.gadā dzimis vīrietis, bet vieglajam auto “Mercedes Benz” pie stūres sēdējis 1994.gadā dzimis jaunietis.

Negadījumā cieta abu automašīnu vadītāji un vieglā automobiļa pasažieris – 1994.gadā dzimis jaunietis. Visi trīs cietušie pēc negadījuma tika nogādāti medicīnas iestādē.

Stundu vēlāk citviet Rīgā, Hipokrāta ielā, 1962.gadā dzimuša vīrieša vadītā autobusā “Mercedes Benz” krita 1953.gadā dzimusi pasažiere. Pēc negadījuma viņa ar traumām tika nogādāta slimnīcā.

Vēl stundu vēlāk Rīgā, Ventspils ielas un Mārupes ielas krustojumā, 1990.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Volkswagen uzbrauca 1947.gadā dzimušai gājējai, kura pēc notikušā ar traumām tika nogādāta medicīnas iestādē.

Savukārt Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā, autoceļa Alūksne-Zaiceva 15.kilometrā, vakar notika sadursme starp 1971.gadā dzimuša vīrieša vadītu “Audi A6” un 1957.gadā dzimuša vīrieša vadītu “BMW”. Avārijā cieta “BMW” vadītājs, kurš ar traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.

Jau ziņots, ka cits letāls ceļu satiksmes negadījums vakar notika uz Bauskas šosejas, kur 1966.gadā dzimuša Polijas valstspiederīgā vadīta kravas automašīna “DAF” sadūrās ar 1986.gadā dzimuša vīrieša vadītu vieglo automašīnu “BMW”. Avārijā gāja bojā “BMW” vadītājs un šīs mašīnas pasažieris – 1995.gadā dzimis jaunietis, bet ar traumām slimnīcā tika nogādāts 1996.gadā dzimis “BMW” pasažieris.

Apledojuma dēļ vakar visā Latvijā bija slideni ceļi.

Valsts policija (VP) pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā noformējusi septiņus protokolus.

Trīs šādi autovadītāji pieķerti Vidzemē un pa vienam Rīgā, Zemgalē, Kurzemē un Latgalē.

Vēl 152 protokoli autovadītājiem tika noformēti par ātruma pārsniegšanu. No tiem 55 Rīgā, 36 Zemgalē, 24 Kurzemē, 20 Latgalē un 17 Vidzemes reģionā.

Kopumā policija vakar noformēja 561 protokolu, un tradicionāli lielākā daļa no tiem noformēti vadītājiem Rīgā – kopumā 262 protokoli.

Vakar arī reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši 24 cilvēki un trīs gājuši bojā.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.