Vakar Babītes novadā automašīna diennakts tumšajā laikā uzbraukusi 49 gadus vecai gājējai, kura negadījuma vietā gājusi bojā.
Negadījums noticis ap plkst.19.30. Sievietei uzbraucis 1962.gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu “Volvo”.
Notikumu vietā tikuši izsaukti arī mediķi, tomēr kā aģentūrai LETA norādīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, sievietes traumas nebija savienojamas ar dzīvību.
Vakar uz Latvijas ceļiem pieķerti 16 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā.
Rīgā un Kurzemē reģistrēti pa pieciem šādiem gadījumiem, Latgalē – trīs, Vidzemē – divi, bet Zemgalē – viens.
Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vakar kopumā noformēti 132 administratīvā pārkāpuma protokoli, bet par automašīnas agresīvu vadīšanu vakar apturēti divi šoferi Rīgas reģionā.
Vakar valstī reģistrēti 130 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki.

Foto: iAuto.lv