Grobiņā automašīna uz gājēju pārejas uzbraukusi divām meitenēm

Vakar Grobiņā automašīna uz gājēju pārejas uzbraukusi divām meitenēm.

Rīgas ielā 1981.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Volkswagen Passat” uz gājēju pārejas uzbrauca 2002.gadā un 2008.gadā dzimušām meitenēm. Bērni pēc sadursmes nogādāti slimnīcā.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta preses pārstāve Inga Vītola, jaunākā meitene tikusi nogādāta slimnīcā ar smagu politraumu – smagiem ķermeņa ievainojumiem -, bet 14 gadus vecā meitene nogādāta slimnīcā ar galvas traumu un ķermeņa ievainojumiem.

Savukārt Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā, nenoskaidrots vadītājs izraisīja sadursmi ar automašīnu “Toyota Avensis”, kuru vadīja 1966.gadā dzimusi sieviete, un aizgāja no notikuma vietas. Negadījumā cietusi “Toyota” vadītāja un 1988.gadā dzimis vīrietis. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Ainažos 1963.gadā dzimis vīrietis, braucot ar velosipēdu, nepalaida pa galveno ceļu braucošu automašīnu “BMW 320d”, kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cieta velosipēdists, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Balvos, Bērzpils ielā, 1986.gadā dzimis vīrietis, braucot ar automašīnu “Volkswagen Passat Variant”, nav ticis galā ar auto vadību, nobraucis no ceļa un iebraucis ēkas sienā. Vīrietis pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.
Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki.

 Vakar par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 212 administratīvā pārkāpuma protokoli.

No visiem protokoliem 72 noformēti Rīgas reģionā, pa 46 protokoliem Vidzemes un Kurzemes reģionā, 33 protokoli Zemgales reģionā un 15 protokoli Latgales reģionā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā pieķerti 11 šoferi, no kuriem pieci bijuši Latgales reģionā, trīs Rīgas reģionā, divi Vidzemes reģionā un viens Zemgales reģionā. Rīgas reģionā arī pieķerts šoferis, kurš automašīnu vadījis narkotisko vielu iespaidā.

Vēl četri šoferi Rīgas reģionā apturēti par agresīvu braukšanu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi ar 13 cietušajiem.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.