Cēsīs kokā ietriecas automašīna ar dzērušiem pasažieriem

Vakar Cēsīs kokā ietriekusies automašīna ar diviem dzērušiem pasažieriem, bet šoferis pagaidām nav noskaidrots.

Negadījums noticis sestdienas rītā ap plkst.6.20 Egļu ielā. Automašīnai “VW Transporter” ietriecoties kokā, cietis reibumā esoši 1994.gadā un 1997.gadā dzimuši jaunieši. Abus mediķi nogādājuši slimnīcā.

Arī Jūrmalā, uz Ventspils šosejas, kāda automašīna iebraukusi kokā. Šajā gadījumā gan pie “VW Golf” stūres sēdējusi 1980.gadā dzimusi sieviete, kura pirms avārijas nebija lietojusi alkoholu. Pēc negadījuma viņa ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Savukārt Garkalnes novadā, autoceļa Baltezers-Saulkalne 1.kilometrā, sadūrusies 1992.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “VW Golf” un 1965.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Lancia Voyager.” Negadījumā cietis “VW Golf” vadītājs, kurš pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas no hospitalizācijas atteicies, kā arī 1934.gadā dzimusi pasažiere, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Vakar vakarā Raunas novadā, automašīnai ietriecoties kokā, gājis bojā aptuveni 20 gadus vecs jaunietis un cietusi nepilngadīga meitene, tikmēr pats vadītājs no notikuma vietas aizbēdzis.

Negadījums notika ap plkst.23.30 Drustu pagastā. Pagaidām nenoskaidrota persona, vadot automašīnu “BMW 318”, netika galā ar tās vadību, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā.

Negadījumā gāja bojā 1996.gadā dzimis pasažieris un cieta 1999.gadā dzimusi pasažiere, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā. Tikmēr iespējamais automašīnas vadītājs no negadījuma vietas aizmuka.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem kopumā reģistrēti 57 satiksmes negadījumi, 11 avārijās cietuši 14 cilvēki, vienā ir bojāgājušais.

 

 

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.