“Inchcape Motors Latvia” iegūst augsto bronzas kategoriju “Ilgtspējas indeksā”

Ceturtdien, 9. jūnijā “Ilgtspējas indeksa” apbalvošanas ceremonijā bronzas kategorijas atzinības plāksni saņēma uzņēmums “Inchcape Motors Latvia”, kurš ir pirmais un līdz šim vienīgais uzņēmums auto nozarē Latvijā, kas iegūst šādu apbalvojumu.

“Esam ļoti priecīgi par šo augsto pagodinājumu, par to, ka spējam celt autoindustrijas prestižu Latvijas tirgū. Mēs esam pirmais uzņēmums auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šādu kategoriju un tas viss, pateicoties tam, ka stingri sekojam saviem principiem, ” stāsta “Inchcape Motors Latvia” valdes locekle Inese Avotiņa “Vēlamies visiem pierādīt, ka mūsu uzņēmums ievēro visas prasības un visas darbības, ko veicam, ir likumīgas. Ņemot vērā pēdējā laika auto industrijas situāciju pasaulē, esam lepni, ka spējam ievērot caurspīdīgumu mūsu biznesā un attiecīgi tiekam novērtēti. ”

Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros tika sveikti septītā “Ilgtspējas indeksa” dalībnieki. “Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā līmeņa sociālie partneri Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Jau septīto gadu “Ilgtspējas indekss” Latvijas uzņēmumiem palīdz pārskatīt nepieciešamos uzlabojumus un novērtēt savu sniegumu. Salīdzinājumā ar citiem gadiem, šis gads ir īpašs, jo indeksā pieteicās vairāk kā 80 Latvijas drosmīgākie un atbildīgākie uzņēmumi, kas ir pēdējo gadu lielākais skaits. Kopš 2010. gada, kad pirmo reizi norisinājās “Ilgtspējas indeksa” pilotprojekts, pašvērtējuma iespējas ir izmantojuši vairāk nekā 200 uzņēmumu.

Inchcape ir pasaulē vadošais autotirdzniecības uzņēmums, kas pārstāvēts 26 pasaules valstīs un nodarbina vairāk kā 14000 darbinieku. Inchcape ir pārstāvēts tādās valstīs kā Lielbritānija, Singapūra, Austrālija, Honkonga, Grieķija, Beļģija, Krievija, Somija un Baltijas valstis. Inchcape Latvija pārstāv Jaguar, Land Rover, BMW, BMW Motorrad, MINI, Mazda un Ford zīmolus Latvijā. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 150 darbiniekus, kuru darbs un kaislība ir automašīnas.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.