Liepājā automašīna uz gājēju pārejas notriec velosipēdisti

Vakar Liepājā automašīna notriekusi velosipēda vadītāju, kura ielu šķērsojusi pa gājēju pāreju.

Negadījums noticis Jaunās ostmalas un Rīgas ielas krustojumā, kur 1989.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi A4” uzbraucis 1996.gadā dzimušai jaunietei, kura tobrīd ar velosipēdu šķērsojusi gājēju pāreju pie luksofora zaļā signāla. Jauniete negadījumā guvusi traumas un nogādāta slimnīcā.

Ventspilī, Tukuma un Baldones ielas krustojumā, 1975.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Mercedes Benz” uzbraukusi 2005.gadā dzimušam velosipēdistam, kurš automašīnai nav devis ceļu. Cietušais velosipēdists nogādāts slimnīcā.

Savukārt Ventspils novada Jūrkalnes pagastā, autoceļa Jūrkalne-Alsunga 3.kilometrā, 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu, ceļa līkumā nav ticis galā ar tā vadību, nobraucis no ceļa un iebraucis grāvī. Arī Jēkabpilī, Madonas ielā, 1975.gadā dzimis vīrietis nav ticis galā ar motorollera vadību un apgāzies. Vīrietis pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.

Vakar policija par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā noformējusi 10 administratīvā pārkāpuma protokolus. 

Visvairāk protokolu noformēts Rīgas reģionā – četri. Trīs protokoli noformēti Latgales reģionā, divi Kurzemes reģionā un viens Vidzemes reģionā.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vakar noformēti 194 administratīvā pārkāpuma protokoli, no tiem visvairāk Zemgales reģionā – 68. Kurzemes reģionā noformēti 46 protokoli, Vidzemes reģionā 40 protokoli, Latgales reģionā 26 protokoli un Rīgas reģionā – 14 protokoli.

Kopumā aizvadītajā diennaktī ir reģistrēti 39 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi ar septiņiem cietušajiem.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.