Gulbenes novadā vīrietis pakrīt zem traktora riteņa un gūst traumas

Nokrītot no traktora un pakļūstot zem tā, vakar Gulbenes novadā traumas guvis kāds jauns vīrietis

Negadījums noticis Lizuma pagastā, kur 1964.gadā dzimis vīrietis, vadot traktoru, neatļautā vietā uz tā vedis 1988.gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis nokritis, pakļuvis zem traktora rata un guvis traumas.

Rīgā, Cēsu ielā, 1979.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Ford” uzbraukusi meitenei, kura nogādāta slimnīcā. Savukārt Aspazijas bulvārī 1950.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Škoda” uzbraukusi 2003.gadā dzimušam zēnam, kurš braucis ar velosipēdu. Zēns pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.

Madonas novada Ļaudonas pagastā 1953.gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, ar automašīnu “Dacia” iebraucis apgaismes stabā. Negadījumā cietis automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā.

Vakar Latvijā par agresīvu automašīnas vadīšanu sodīti deviņi šoferi, bet 234 saņēmuši sodu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Visi agresīvie autovadītāji apturēti Rīgas reģionā, bet par ātruma pārsniegšanu visvairāk protokolu noformēts Rīgas reģionā – 95. Zemgales reģionā sodīti 48 pārāk steidzīgi šoferi, Vidzemes reģionā – 44 šoferi, Latgales reģionā – 34 šoferi, bet Kurzemes reģionā – 13 autovadītāji.

Vēl septiņi šoferi sodīti par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, no tiem trīs – Vidzemes reģionā, bet pa vienam – Latgales, Kurzemes, Zemgales un Rīgas reģionā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēts 71 ceļu satiksmes negadījums, kuros cieta 10 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēti 37 negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.