MXGP Akadēmija bērniem un treneriem Ķegumā „Zelta Zirga” trasē

Latvijas motokrosa čempionāta 1.posmā Aizputē tiks izvēlēti MX65, MX85 un MX125 klašu jaunie talanti, kuri būs gatavi izmantot iespēju papildināt savas prasmes profesionāļu uzraudzībā MXGP Akadēmijā (MXGP Academy).

Akadēmijas norisināsies Ķegumā, „Zelta Zirgs” mototrasē, šī gada 28.aprīlī, sniedzot jaunajiem braucējiem gan papildu iemaņas, gan zināšanas turpmākās motokrosa karjeras izaugsmē. Pasākumu organizē Latvijas Motosporta federācija sadarbībā ar FIME un Youthstream.

Pasākums būs bez maksas, bet, ņemot vērā FIME noteikto ierobežoto dalībnieku skaitu, ir izveidoti kritēriji dalībnieku atlasei. Lai atlase norisinātos godīgi, sportisti tiks vērtēti pēc to spējām un snieguma šīs nedēļas nogales sacensībās Aizputē. Dienas izskaņā, ņemot vērā kopvērtējuma rezultātus, no MX65 un MX85 klasēm tiks izvēlēti pirmie četri Latvijas sportisti, bet no MX125 klases tiks izvēlēti pirmie divi pašmāju sportisti.

Paralēli jauno sportistu apmācībai, aicinām pieteikties arī esošos un topošos trenerus uz starptautisko semināru, kas arī norisināsies ceturtdien, 27.aprīlī. Lai pieteiktos, nepieciešams sūtīt e-pastu ar kontaktinformāciju un norādi „treneru semināra pieteikums” uz [email protected]. Tā kā semināru vadīs starptautiski pārstāvji un tas norisināsies angļu valodā, aicinām pieteikties trenerus, kas šo valodu pārzina vismaz sarunvalodas līmenī.

Informējam, ka MXGP akadēmija tiek rīkota regulāri, pulcējot daudzus jaunos talantus no dažādām pasaules valstīm un palīdzot azartiskiem un mērķtiecīgiem jauniešiem piepildīt savu motokrosa sapni – kļūt par pasaules mēroga braucējiem. Lai palīdzētu jaunajiem sportistiem pilnveidoties, apmācības procesā aktīvi iesaistās arī pieredzējuši un nopelniem bagāti motokrosa pārstāvji.

Labāku rezultātu sasniegšanai, papildus treniņiem un meistarklases apmācībai, MXGP akadēmijā tiek rīkoti arī semināri, nodarbības un klātienes tikšanās ar vecākiem, treneriem un federāciju pārstāvjiem.

Foto: MXGP.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.