Sieviete alkohola reibumā vadot motorolleru, iebrauc kokā

Vakar ceļu satiksmes negadījumos cietuši vairāki motorolleru un motociklu vadītāji, kuri bijuši alkohola reibumā.

Lielvārdē slimnīcā nogādāta kāda 1979.gadā dzimusi sieviete, kura traumas guvusi, alkohola reibumā vadot motorolleru un iebraucot kokā. Savukārt Rīgā, Buļļu ielā, esot alkohola reibumā, no motocikla kritis 1987.gadā dzimis vīrietis. Viņš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Bet Saldus novadā, netālu no Kūmu karjerām, vadot kvadraciklu, kritis 1967.gadā dzimis vīrietis. Arī viņam bijusi nepieciešama mediķu palīdzība.

Smiltenes novada Blomes pagastā, ceļa Valmiera-Smiltene 28.kilometrā, vīrietis vadot automašīnu “Citroen Berlingo”, mēģinot izvairīties no sadursmes ar meža dzīvnieku, nobraucis no ceļa un apgāzies. Pēc negadījuma vīrietis vērsies slimnīcā pēc medicīniskās palīdzības.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki. Rīgā reģistrēti 15 negadījumi ar trim cietušajiem.

Vakar par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 276 administratīvā pārkāpuma protokoli, aģentūru LETA informēja valsts policijā.

Rīgas reģionā sodīti 154 šoferi, Zemgales reģionā – 51, Vidzemes reģionā – 35, Latgales reģionā noformēti 20 protokoli, bet Kurzemes reģionā – 16.

Par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā noformēti 11 protokoli, no tiem septiņi Rīgas reģionā, trīs Vidzemes reģionā un viens Latgales reģionā.

Savukārt par agresīvu braukšanu Rīgas reģionā sodīts viens šoferis.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki. Rīgā reģistrēti 15 negadījumi ar trim cietušajiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.