Rīgā automašīna uzbrauc bērnam, bet Jēkabpilī “Porche Cayenne” jaunietim.

Rīgā vakar automašīna uzbraukusi piecus gadus vecai meitenei, bet Jēkabpilī vadītājs ar “Porsche Cayenne” uzbraucis jaunietim un no notikuma vietas aizbēdzis.

Negadījums noticis Slokas un Eduarda Smiļģa ielas krustojumā, kur automašīnas “Opel” vadītājs uzbraucis 2011.gadā dzimušai meitenei, kura no došanās uz slimnīcu gan atteikusies. Gan automašīnas vadītājs, gan bērns negadījuma vietu pametuši pirms Ceļu policijas ierašanās.

Jēkabpilī nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Porche Cayenne” uzbraucis 1997.gadā dzimušam jaunietim un pametis notikuma vietu. Cietušais gājējs nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Ulmaņa gatvē, uzbraukumā no Zaķusalas krastmalas centra virzienā, notikusi sadursme starp 1971.gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu “Renault”, 1966.gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu “Scania” un 1973.gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu “Mercedes Benz”. Negadījumā cieta “Renault” vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā, savukārt automašīnas “Scania” vadītājs no hospitalizācijas atteicies.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi ar pieciem cietušajiem. Rīgas reģionā reģistrēti 19 negadījumi ar četriem cietušajiem.

Par ātruma pārsniegšanu sodīti 202 šoferi

Vakar par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu sodīti 202 autovadītāji, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Rīgas reģionā par ātruma pārsniegšanu noformēti 109 protokoli. Zemgalē sodīti 36 autovadītāji, Vidzemē noformēti 28 protokoli, Kurzemē sodīti 17 šoferi, bet Latgalē – 15 šoferi.
Vadot automašīnu alkohola reibumā pieķert divi šoferi, bet viens sodīts par agresīvu braukšanu.
Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi ar pieciem cietušajiem. Rīgas reģionā reģistrēti 19 negadījumi ar četriem cietušajiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.