LTAB sāks informatīvo kampaņu “Saki NĒ nepārbaudītam auto!”

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) šodien sāks informatīvo kampaņu “Saki NĒ nepārbaudītam auto!”, aģentūrai LETA pavēstīja birojā.

“Lielākai daļai Latvijas mājsaimniecību pieder auto, kas ir vecāks par pieciem gadiem. Vien neliela daļa pircēju pirms auto iegādes veic detalizētu auto tehnisko un negadījumu vēstures pārbaudi. Nereti automobiļi ir pēc nopietniem ceļu satiksmes negadījumiem. Vizuāli šādi auto izskatās nevainojami, bet vai tie spēs pilnvērtīgi pasargāt autovadītāju un pasažierus, ja notiks ceļu satiksmes negadījums? Vai spēkrata remontam nebūs jāpatērē pārāk lieli līdzekļi?,” norādīja LTAB.

Birojā atzīmēja, ka LTAB sāk informatīvo kampaņu “Saki NĒ nepārbaudītam auto!”, lai sniegtu atbildes uz jautājumiem, kas skar potenciālos lietoto auto pircējus, kā arī informētu par iespējām veikt bezmaksas auto tehnisko un negadījumu vēstures pārbaudi. Kampaņas ietvaros potenciālie lietoto auto pircēji tiks izglītoti par riskiem iegādājoties nepārbaudītu auto.

Tostarp modes un izklaides centrā “Riga Plaza” līdz 10.decembrim būs izstāde, kurā ikvienam būs iespēja apskatīt to, kā izskatās atjaunots auto, kas iepriekš cietis ļoti nopietnā ceļu satiksmes negadījumā, un ir potenciāli bīstams atgriežoties ceļu satiksmē. Kampaņas partnera “Bigbank” pārstāvji iepazīstinās ar pētījumu, kurā atklāti dati par lietotu auto iegādes paradumiem. Savukārt Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un LTAB pārstāvji informēs par vietnēm, kurās bez maksas iespējams veikt auto tehnisko un negadījumu vēstures pārbaudi.

Masu mediji, auto blogeri un influenceri aicināti apmeklēt kampaņas “Saki NĒ nepārbaudītam auto!” atklāšanas pasākumu šodien plkst.16 “Riga Plaza”. Atklāšanā piedalīsies LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins, CSDD valdes loceklis Jānis Golubevs un “Bigbank” mārketinga vadītāja Laura Jēgere.

Kampaņa tiek finansēta no ceļu satiksmes negadījumu novēršanai un profilaksei paredzētajiem līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

LTAB nodrošina OCTA apdrošināšanas sekmīgu darbību valstī. OCTA Latvijā tika ieviesta 1997.gadā, lai nodrošinātu ceļu satiksmes negadījumos cietušo trešo personu interešu aizsardzību. Sākotnēji birojs darbojās Finanšu ministrijas pakļautībā, bet kopš 2004.gada tā ir neatkarīga institūcija.

Foto: iAuto.lv

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.