Divās dienās septiņi! – aizvadītajā diennaktī satiksmes negadījumos bojā gājuši četri cilvēki

Aizvadītajā diennaktī CSN Latvijā bojā gājuši četri cilvēki, piektdiena paņēma vēl trīs dzīvības.

Aizvadītāja diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā gājuši bojā četri un cietuši 14 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte.

Divi no bojāgājušajiem bija autovadītāji, kuru vadītie spēkrati saskrējās, bet divi bija gājēji. Turklāt abos gadījumos, kad tika notriekti gājēji, autovadītāji aizmuka no notikuma vietas.

Sestdien ap plkst.17 Augšdaugavas novada Pilskalnes pagastā, uz autoceļa Pilskalne-Ilze notika frontāla sadursme starp automašīnām “Audi A4” un “Toyota Avensis”. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja abu automašīnu vadītāji. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Savukārt plkst.18.42 saņemts izsaukums uz Ikšķili, kur Ozolu ielā pagaidām nenoskaidrots autovadītājs uzbraucis gājējam. Vīrietis no gūtajām traumām negadījuma vietā gāja bojā. Autovadītājs atstāja notikuma vietu, neizsaucot neatliekamo medicīnisko palīdzību un par notikušo neziņojot policijai.

Pagaidām nenoskaidrots vadītājs gājēju nāvējoši notriecis arī Mārupes novada Babītes pagasta Vīkuļos. Izsaukums saņemts šonakt plkst.0.38. Arī šajā gadījumā automašīnas vadītājs bija aizmucis no notikuma vietas.

Sestdien kopumā Latvijā reģistrēti 92 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem Rīgā notika 42, Zemgalē – 15, Latgalē – 14, Vidzemē – 13, bet Kurzemē – astoņi.

Negadījumos Rīgā cietuši seši cilvēki, Zemgalē – četri, Vidzemē un Latgalē – pa diviem. No cietušajiem Rīgā trīs bijuši gājēji, bet divi – velosipēdisti, savukārt no diviem cietušajiem Vidzemē viens bija gājējs un otrs – velosipēdists.

Sestdien kopumā kārtības sargi noformēja 518 administratīvā pārkāpuma protokolus ceļu satiksmes jomā. Lielākā daļa jeb 180 protokolu izrakstīti Rīgā.

Piektdien ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši trīs cilvēki

Piektdien, plkst.17.27 saņemts izsaukums uz Rēzeknes novada Audriņu pagastu, kur autoceļa Rēzekne – Gulbene 16.klometrā sadūrušās automašīnas “Hyundai” un “Audi A4”. Negadījumā bojā gāja vīrietis un sieviete. Vēl viena sieviete avārijā cietusi un nogādāta medicīnas iestādē. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, un policija noskaidro negadījuma apstākļus.

Savukārt plkst.16.54, Ogrē, Daugavpils un Jura Alunāna ielu krustojumā, kāda vīrieša vadīta automašīna “Volvo” notrieca velosipēdistu, kurš no gūtajām traumām medicīnas iestādē mira. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Visvairāk – 49 – ceļu satiksmes negadījumu pagājušajā diennaktī reģistrēti Rīgas reģionā, 18 negadījumi reģistrēti Latgalē, 17 – Zemgalē, 12 – Kurzemē, seši – Vidzemē.

Arī visvairāk cietušo – deviņi – bijuši Rīgas reģionā, tajā skaitā cietuši divi gājēji un četri velosipēdisti. Pa trim cietušajiem bija Kurzemē un Latgalē, bet vēl divi – Zemgalē.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemts 271 administratīvo pārkāpumu lēmums, tajā skaitā 87 par ātruma pārsniegšanu, seši par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un astoņi par agresīvu braukšanu.

Foto: iAuto.lv

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *