Opel sāk pieņemt pasūtījumus kravas furgona Movano iegādei (+ FOTO)

Opel Movano kļuvis pieejams pasūtīšanai. Kravas furgons ar priekšējo riteņu piedziņu un pieļaujamo kopējo masu 2,8 tonnas Vācijā maksās 27 925 eiro, bet 3,5 tonnu modelis ar vidējā garuma riteņu bāzi, vidējo augstumu un priekšējo riteņu piedziņu – vismaz 32 325 eiro.

Bāzes versija komplektēta ar LED dienasgaismām, automātiskajām tālajām gaismām, centrālo atslēgu, lietus sensoru un radio ar USB un Bluetooh. Drošības asistentos – sānvēja stabilizācijas sistēma.

Par piemaksu Movano pirmoreiz pieejams aklā leņķa asistents un atpakaļskata kamera ar drošības sistēmu, kas brīdina par šķēršļiem braucot atpakaļgaitā, ieskaitot transportu, kas tuvojas no sāniem. Papildaprīkojuma sarakstā arī joslas uzturētājs.

Jaunajam Movano var būt līdz pat 22 lielāku un mazāku priekšmetu novietnes ar kopējo tilpumu 104 litri, ieskaitot segmentā unikālo FlexTray – izvelkamo cimdu nodalījumu, kas atrodas priekšā blakussēdētājam. Movano ieguvis jaunu mērinstrumentu paneli ar labāk saskatāmiem un nolasāmiem rādītājiem, jaunu multimediju iekārtu Navi 50 Intelli-Link Pro ar septiņu collu ekrānu, Apple Carplay un Android Auto atbalstu, viedtālruņa bezvadu uzlādes nišu.

Par dzinējspēku tiks izmantoti tikai modernizēti Bi-Turbo dīzeļdzinēji, ko varēs kombinēt ar sešpakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. 2,3 litru dzinēji pārklāj jaudas spektru no 131 līdz 180 Zs, ir 5-10 Zs (20-40 Nm) jaudīgāki nekā priekšteči, kā arī ekonomiskāk izlieto degvielu. 

Opel Movano var apmierināt ikviena klienta vajadzības, jo ražotājs piedāvā vairāk nekā 150 dažādus variantus jau no rūpnīcas.

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.