“Elektrum” klientiem par elektroenerģiju būs jāmaksā vidēji par 65% vairāk
AS “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientiem maksa par elektroenerģiju pieaugs vidēji par 65%, tādējādi sadārdzinot rēķinu vidēji par 10-12 eiro mēnesī, aģentūrai LETA pastāstīja AS “Latvenergo” pārstāve Ivita Bidere.
Lasīt vairāk