Policija meklē aculieciniekus jaunas sievietes bojāejai uz ceļa pie Vecumniekiem

Policija meklē aculieciniekus negadījumam aizvadītās piektdienas vakarā, kad Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā nobraukta jauna sieviete, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Viņa skaidroja, ka piektdienas vakarā ap plkt.21 policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Vecumnieku pagastā uz ceļa Ķekava – Skaistkalne vēl nezināmos apstākļos kāds autovadītājs ir uzbraucis 1997.gadā dzimušai sievietei, kura no gūtajām traumās ir mirusi notikuma vietā. Transportlīdzekļa vadītājs, par to neinformējot policiju likumā noteiktā kārtībā, pēc sadursmes aizbraucis no notikuma vietas.

Policija par notikušo ir sākusi kriminālprocesus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tā izraisījusi cilvēka nāvi, un par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, ja to izdarījis transportlīdzekļa vadītājs, kas izraisīja ceļusatiksmes negadījumu, kura rezultātā iestājusies cilvēka nāve.

Policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuru 26156961 vai 110.

Jau ziņots, ka aizvadītās piektdienas vakarā tumsā uz Skaistkalnes ceļa pie Vecumniekiem ar nenoskaidrotu automašīnu nāvējoši notriekts gājējs.

Saskaņā ar policijas rīcībā esošajām ziņām, negadījums noticis plkst.20.49 Vecumnieku novada Vecumnieku pagasta Sudmalniekos uz ceļa Ķekava-Skaistkalne.
 

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.