Palīdzība

Kā lietot Jauniauto.lv?

JAUNI AUTO ir radīts, lai jums palīdzētu ātri un vienkārši atrast jūsu vajadzībām piemērotāko auto. Sekojiet norādījumiem un izmantojiet šo lielisko instrumentu savā labā. Veiksmi meklējumos!
Solis 1 – Radiet savus izvēles kritērijus

Pirms sākt meklējumus, jums ir jāzin ko vēlaties un kādiem kritērijiem jūsu jaunajam auto būtu jāatbilst. Vai jūs interesē tikai cena un saistītie izdevumi? Vai jums ir savi praktiski apsvērumi un prasības pret šo auto? Ja darīsiet to pirmo reizi, nenāks par ļaunu ieskatīties rakstā Vēlos jaunu auto - ar ko sākt?, kur varēsiet iepazīties ar jautājumiem, uz kuriem būtu vērtīgi sev atbildēt, kā arī citiem noderīgiem ekspertu padomiem un ieteikumiem.Solis 2 – Atrodiet savu auto KATALOGĀ

Izmantojot sadaļas KATALOGS meklētāju, atlasiet no visiem ražotājiem auto, kas atbilst jūsu noteiktajiem kritērijiem.  Saglabājiet atrastos auto savā profilā. Lai to paveiktu, jums ir nepieciešams Reģistrēties.
Solis 3 – Komplektē, saglabā, salīdzini

Atveriet saglabātās automašīnu aprīkojumu konfiguratorus un sakomplektējiet auto ar jūsuprāt nepieciešamo papildus aprīkojumu. Tagad varat salīdziniet savā starpā šīs automašīnas, un nokonkretizēt savu izvēli.
Solis 4 – Iepazīsties ar tirgus iespējām un piedāvājumu

Ieskaties sadaļā NOLIKTAVA un AKCIJAS. Varbūt tieši šobrīd ir iespēja iegādāties kādu no vēlamajiem auto par īpašiem noteikumiem vai izdevīgāku cenu. Varbūt līdzīgs auto jau ir dīleru noliktavās?
Solis 5 – Taupi savu laiku un naudu

Izmanojot JAUNI AUTO vēstuļu sūtīšanas iespējas, nosūti konfigurētās automašīnas cenu pieprasījumu auto saloniem. Ja šīs markas modeli tirgo vairāki pārdevēji, nosūti vairākiem vai izvēlies starp viņiem tīkamāko. Vienojies ar pārdevējiem par tikšanos un testa brauciena laikiem. Bet pirms tam uzzini kā to darīt vislabāk, rakstā: Kā pareizi veikt testa braucienu?
Solis 6 -  Pērc, lieto un dalies savā pieredzē

Ja esi pārliecināts par savu izvēli, tad nevilcinies ne mirkli, iegādājies un lieto izvēlēto auto. Un neizmirsti pastāstīt draugiem par jauno pirkumu!  Kā arī, pēc laika iegriezies šeit, lai pastāstītu kā esi apmierināts(a) ar savu jauno auto. Tava atsauksme var būt noderīgs ceļvedis citiem auto pircējiem


 

Dīleru noliktava


Jaunu auto katalogs

Alfa Romeo (2)

Audi (16)

BMW (11)

Cadillac (6)

Chevrolet (6)

Chrysler (5)

Citroen (18)

Dacia (6)

Dodge (4)

Fiat (7)

Ford (16)

Honda (6)

Hyundai (9)

Isuzu (2)

Jaguar (4)

Jeep (7)

Kia (9)

Lada (3)

Land Rover (4)

Lexus (5)

Mazda (5)

Mercedes Benz (13)

Mini (9)

Mitsubishi (7)

Nissan (13)

Opel (15)

Peugeot (20)

Porsche (5)

Renault (23)

Saab (2)

Seat (10)

Škoda (11)

SsangYong (2)

Subaru (6)

Suzuki (5)

Toyota (14)

Volkswagen (24)

Volvo (11)